pravo

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Prihláška pohľadávky do konkurzu

Vypisujem prihlášku pohľadávok do konkurzu. Mám jednu pohľadávku takú, že sme firme na ktorú bol vyhlásený konkurz robili službu v čase keď boli v reštrukturalizacii. Je nejaký rozdiel vo vypisovaní prihlášky k tejto pohľadávke? Ďakujem, prajem príjemný deň.
Vážená pani,

V zmysle § 120 ods. 4 zákona č. 7/2005 Z.z. citujem Ak súd počas reštrukturalizácie vyhlási na majetok dlžníka konkurz, prednostné pohľadávky, ak vznikli v súvislosti s prevádzkovaním podniku dlžníka počas reštrukturalizačného konania, sa v konkurze v nezabezpečenom rozsahu uspokojujú zo všeobecnej podstaty pred inými nezabezpečenými pohľadávkami.

Takúto pohľadávku prihlasujete na tej istej prihláške,ale vyznačíte poradie pohľadávky v časti poradie prednostná pohľadávka z reštrukturalizačného konania (§ 120 ods. 4 zákona).( kolónka 25a - hneď prvý štvorček vľavo. ) .

s pozdravom Grant.

Pravna pomoc | stály odkaz

Komentáre

 1. HOW I GOT A LOAN @ 2% INTEREST RATE
  Ako požicat úver @ 2% úrokové pôžicka s Victoriafinancier@outlook.com

  Prišiel som na internet, aby som vedel viac o tom, ako sa obrátit na banku alebo získat úver s nízkym kreditným skóre. Potom som našiel vela clánkov a clánkov na rôznych miestach o tom, ako Victoria Financier pomáha ludom, podnikom a organizáciám získat úver @ 2% úrokovou sadzbou. S vedomím, že som online, som kontaktoval Victoria Financier s: Victoriafinancier@outlook.com, vysvetlil som si vlastné. Požiadal som 60 000, ale schválil som 40 000 a to bolo 40 000 dolárov, ktoré som dostal na svoj úcet. E-mail Victoria Financialist teraz s: Victoriafinancier@outlook.com

  *Celé meno:_________

  * Adresa: _________

  *Telefónne císlo:_________

  * Výška pôžicky: _________

  * Trvanie kreditu: _________

  *Krajina:_________

  * Ciel kreditov: _________

  * Mesacný príjem: __________

  * Povolanie __________

  * Iní príbuzní: _________

  * E-mail: _________
  publikované: 10.07.2018 23:36 | autor: Ivans Crystal (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014